6 LATKI Z WIZYTĄ W URZĘDZIE GMINY W TYMBARKU
03/03/2020
W dniu 24.02.2020 r. przedszkolaki z grupy 6-latków odwiedziły Urząd Gminy Tymbark.

Wizyta przedszkolaków rozpoczęła się od spotkania w gabinecie Wójta Gminy, gdzie Wójt Pan Paweł Ptaszek opowiedział dzieciom o swojej pracy, pracy urzędników i funkcji urzędu w gminie. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach i dowiedzieć się w jakich sprawach można zwrócić się do urzędu gminy. Przedszkolaki zwiedzały poszczególne wydziały i z zainteresowaniem słuchały pracowników, którzy opowiadali o codziennej pracy urzędu. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały soczek i widokówkę. Przedszkolaki z kolei w ramach podziękowań za umożliwienie zwiedzenia Urzędu podarowały Panu Wójtowi laurkę z podziękowaniem  Przedszkolaki serdecznie dziękują Panu Wójtowi oraz Pracownikom Urzędu Gminy za miłe spotkanie.