Język Angielski

• Język Angielski

Uważamy, że naukę języków obcych warto rozpocząć jak najwcześniej, uczyć mogą się już nawet 2-latki. Dlatego właśnie od początku swojego istnienia nasze przedszkole organizuje zajęcia z języka angielskiego.

Nauczyciel opracował specjalny program nauczania języka angielskiego dla dzieci począwszy od 2-go roku życia. Program ten jest zintegrowany z całościowym programem nauczania w naszym przedszkolu i bardzo dobrze go uzupełnia.

• Zajęcia z języka angielskiego odbywają się jeden raz w tygodniu
    • Zajęcia z najmłodszymi dziećmi (3-latki i 4-latki) trwają 30 minut
    • Zajęcia z dziećmi z najstarszych grup przedszkolnych (5-latki i 6-latki) trwają 45 minut
    • Nauce języka towarzyszą: zabawy, gry, konkursy
    • Oglądanie materiałów dydaktycznych na DVD
    • Nauka piosenek i wierszyków
  • Podczas zajęć dzieci cały czas są aktywne – nie tylko się uczą, ale także bawią językiem. Daje to naszym maluchom większą satysfakcję z nauki oraz stanowi ogromną do niej motywację.

• Nauczyciele języka angielskiego